KONST / Litografier / Färglitografi 14819264
nr 1481 9264
Anders Mehlqvist
(f. 1974), Sverige
Vinterlandskap med torp. Signerad, numrerad 245/250. Färglitografi, bildmått: 33x47 cm, yttermått inklusive ram: 52x65 cm
Anders Mehlqvist, svensk bildkonstnär född 1974.
Utrop:
500 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:05:16